5,599.00 lei Prețul inițial a fost: 5,599.00 lei.5,199.00 leiPrețul curent este: 5,199.00 lei.
Avantaje:
- I See senzor 3D
- Long Life Filter
- Camera cu senzor
- Detectare absenta
- Wi-Fi inclus
- A+++
Stoc epuizat
Categorii: 9000, A+++, Alte Modele
| Btu /Suprafata acoperita: | 9.000BTU 15-20 mp |
|---|---|
| Capacitate BTU Racire: | 8530 (3412 – 11942) BTU |
| Capacitate BTU incalzire: | 10918 (2729 – 18425) BTU |
| Culoare unitate interioara: | Special |
| Consum anual racire: | 83 kw |
| Consum anual incalzire: | 794 kw |
| SEER: | 10.5 |
| SCOP: | 5.2 |
| Zgomot unitate interioara: | 19 / 23 / 29 / 36 / 42 dB |
| Zgomot unitate exterioara: | 46 / 49 dB |
| Clasa energie racire: | A+++ |
| Filtre: | Anti-alergeni, Anti-bacterian, Anti-praf, Deodorizant |
| Functii speciale: | Autodiagnoza, Detectarea prezentei, Ionizare, Purificare |
| Interval functionare: | -15…+46 grade Celsius |
| Dimensiuni unit. int L/l/a: | 890 x 307 x 233 mm |
| Dimensiuni unit. ext L/l/a: | 800x550x285 mm |
| Greutate unitate interioara: | 16 Kg |
| Greutate unitate exterioara: | 35 Kg |
| Nivel minim zgomot: | Intre 19-25 dB |
| Moduri de lucru: | Racire, Incalzire, Ventilatie, Dezumidificare, Mod automat |
| Clasa energie incalzire: | A+++ |
| Inverter: | Da |
| Tehnologie Wi-Fi: | Da |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Aer conditionat Mitsubishi Electric MSZ-LN25VGV-MUZ-LN25VG 9000 btu/h” Anulează răspunsul
Produse similare
-11%
-4%
-4%










Recenzii
Nu există recenzii până acum.