4,500.00 lei Prețul inițial a fost: 4,500.00 lei.3,999.00 leiPrețul curent este: 3,999.00 lei.
Avantaje:
- Freon R32
- Filtru carbon activ
- Autocuratare
- Silentios
- 3 ani garantie
- A++
Stoc epuizat
Categorii: 24000, A++, Capacitate generala (BTU), Clasa Energetica, Goldsense, Producatori
Aparat aer conditionat Goldsense Defender cu o putere de 24000 BTU/h, filtru de carbon activ, functie de auto curatare, smart air flow, I FEEL,WiFi Ready, KIT DE MONTAJ INCLUS !
Aparatul atinge temperatura dorita intr-un timp foarte scurt de pana la 30 de secunde datorita variatiei frecventei de functionare a echipamentului. Cu o putere maxima de racire chiar si la 60 de grade celsius si putere maxima de incalzirea chiar si la -20 grade celsius.
Smart Air Flow
Datorita designului special al flapsului debitul de aer este mai puternic si lung, creandu-se astfel efectul Coanda si sporind confortul utilizatorilor.
Functia de auto curatare se face prin cei 4 pasi ai vaporizatorului la o temperature de 56 grade celsius si reduce altfel cu pana la 93.18% bacteriile si mucegaiurile.
Tratament anti mucegai
Depunerile de mucegaiuri si alte bacterii in tavita de eliminare condens sunt indepartate prin functionarea scurta din timp a turbine unitatii interioare dupa oprirea celorlalte functii ale aparatului. Unitatea interioara ramana uscata si curate.
| Btu /Suprafata acoperita: | 24.000BTU 41-50 mp |
|---|---|
| Capacitate BTU incalzire: | 23242(6246-26656) btu/h |
| Capacitate BTU Racire: | 23447(6314-27065) btu/h |
| Culoare unitate interioara: | Alb |
| Consum anual racire: | 366 kW |
| Consum racire: | 1.98(0.41~2.80) kw/h |
| Consum anual incalzire: | 1878 kW |
| SEER: | 6.5 |
| SCOP: | 4.1 |
| Zgomot unitate interioara: | 30/38/41/44 dB |
| Zgomot unitate exterioara: | 57 dB |
| Clasa energie racire: | A++ |
| Debit aer: | 980 mc/h |
| Filtre: | filtru Carbon activ, filtru lavabil antipraf |
| Functii speciale: | functionare pe incalzipre pana la minus 20 de grade, autorestart, drenaj stanga sau dreapta, i feel (senzor temperatura in telecomanda), autouscare, i set, timer |
| Interval functionare: | -20…+53 grade Celsius |
| Dimensiuni unit. int L/l/a: | 1010×315×220 mm |
| Dimensiuni unit. ext L/l/a: | 845×693×336 mm |
| Greutate unitate interioara: | 13 Kg |
| Greutate unitate exterioara: | 46 Kg |
| Nivel minim zgomot: | Intre 26-35 dB |
| Moduri de lucru: | Racire, Incalzire, Dezumidificare, Ventilatie, Mod Automat |
| Consum incalzire: | 2.05(0.42~3.00) kw/h |
| Clasa energie incalzire: | A+ |
| Inverter: | Da |
| Tehnologie Wi-Fi: | Nu |
Tehnologii


⠀
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Aparat de aer conditionat Goldsense Defender GLSB24DF, 24000 BTU, Control Wifi Ready, Kit de instalare inclus (Alb)” Anulează răspunsul
Produse similare
-4%
-4%
-9%
-4%
-9%
-11%







Recenzii
Nu există recenzii până acum.