- Panoul frontal plat şi elegant se armonizează uşor cu orice decor interior şi se curăţă mai uşor
- Controler online (opțional): controlați interiorul din orice locație cu o aplicație prin intermediul rețelei locale sau prin internet
- Valori ale eficienţei sezoniere de până la A++ în răcire
- Alegerea unui produs cu R-32 reduce impactul asupra mediului cu 68% în comparaţie cu un produs cu R-410A şi duce direct la un consum mai scăzut de energie graţie eficienţei energetice ridicate
3,399.00 lei
Avantaje:
- Freon R32
- Filtru Catechin
- Filtru deodorizant cu apatit de Titan
- Silentios
- 3 ani garantie
- A++
Stoc epuizat
| Btu /Suprafata acoperita: | 18.000BTU 31-40 mp |
|---|---|
| Capacitate BTU Racire: | 17406 (4676- 21161) BTU |
| Capacitate BTU incalzire: | 19181(4676- 22525) BTU |
| Culoare unitate interioara: | Alb |
| SEER: | 6.42 |
| SCOP: | 4.4 |
| Zgomot unitate interioara: | 29 / 33 / 39 / 45 dB |
| Zgomot unitate exterioara: | 49 dB |
| Clasa energie racire: | A++ |
| Debit aer: | 630-1020 mc/h |
| Filtre: | Filtru praf lavabil , Filtru Catechin + Filtru deodorizant cu apatit de Titan |
| Functii speciale: | Controler WiFi (optional), Mod Econo, Unitate interioara silentioasa, Auto-restart |
| Interval functionare: | -15…+46 grade Celsius |
| Dimensiuni unit. int L/l/a: | 785 x 288 x 250 mm |
| Dimensiuni unit. ext L/l/a: | 753 x 825 x 330 mm |
| Greutate unitate interioara: | 14 Kg |
| Greutate unitate exterioara: | 44 Kg |
| Nivel minim zgomot: | Intre 26-35 dB |
| Moduri de lucru: | Racire, Incalzire, Dezumidificare, Ventilatie, Mod Automat |
| Clasa energie incalzire: | A+ |
| Inverter: | Da |
| Tehnologie Wi-Fi: | Da |
Tehnologii
Beneficii
-

Economie de energie în modul de aşteptare
Reduce consumul de curent cu aproximativ 80% la funcţionarea în modul aşteptare.
-

Controler online prin aplicaţie
Controlaţi unitatea interioară din orice locaţie prin aplicaţie
-

Numai ventilatorul
Unitatea poate fi utilizată ca un ventilator care suflă aerul fără a-l răci sau a-l încălzi.
-

Modul putere maximă
Poate fi selectat pentru răcirea sau încălzirea rapidă; după oprirea modului putere maximă, unitatea revine la modul setat anterior.
-

Comutarea automată răcire – încălzire
Selectează automat modul de răcire sau de încălzire pentru a ajunge la temperatura setată.
-

Modul somn confortabil
Funcţia de confort sporit care urmăreşte un ritm specific de fluctuaţie a temperaturii.
-

Baleierea verticală automată
Posibilitatea de a selecta deplasarea verticală automată a direcţiei de refulare a aerului, pentru un jet uniform de aer şi o distribuire uniformă a temperaturii în interiorul camerei.
-

Turaţie aleasă automat a ventilatorului
Selectează în mod automat viteza necesară a ventilatorului pentru a ajunge la temperatura setată sau pentru a o menţine.
-

Treptele de viteză ale ventilatorului (5 trepte)
Permit selectarea până la numărul dat de viteze ale ventilatorului.
-

Program uscat
Permite reducerea nivelului umidităţii fără variaţii ale temperaturii camerei.
-

Filtru fotocatalitic din apatit de titan de dezodorizare
Distruge mirosurile deranjante de tutun și animale de companie, de exemplu
-

Filtru de aer
Îndepărtează particulele de praf din aer, asigurând astfel o sursă constantă de aer curat.
-

Programator pentru 24 de ore
Poate fi setat pentru a porni funcţionarea oricând în timpul unei perioade de 24 de ore
-

Telecomandă prin infraroşu
Porneşte, opreşte şi reglează de la distanţă aparatul de aer condiţionat.
-

Repornirea automată
După o cădere de tensiune, unitatea porneşte automat cu setările originale.
-

Auto-diagnoza
Simplifică întreţinerea, indicând defecţiunile sistemului sau anomaliile în funcţionare.









Recenzii
Nu există recenzii până acum.