2,199.00 lei Prețul inițial a fost: 2,199.00 lei.1,899.00 leiPrețul curent este: 1,899.00 lei.
Avantaje:
- Foarte silentios
- Programare 24h
- Filtru fotocatalitic din apatit de Titan
- 3 ani garantie
- Controler WiFi (optional 300 lei)
- A+
Stoc epuizat
| Btu /Suprafata acoperita: | 9.000BTU 15-20 mp |
|---|---|
| Capacitate BTU Racire: | 8530 (4436 – 10918) BTU |
| Capacitate BTU incalzire: | 9554 (4436 – 16036) BTU |
| Culoare unitate interioara: | Alb |
| Consum racire: | 0.70 kw/h |
| SEER: | 5.9 |
| SCOP: | 4.1 |
| Clasa energie racire: | A+ |
| Zgomot unitate interioara: | 25/28/40 dB |
| Zgomot unitate exterioara: | 46 / 47 dB |
| Debit aer: | 552 mc/h |
| Filtre: | Filtrul fotocatalitic din apatit de titan pentru purificarea şi dezodorizarea aerului |
| Interval functionare: | -15…+48 grade Celsius |
| Dimensiuni unit. int L/l/a: | 770x285x225 mm |
| Dimensiuni unit. ext L/l/a: | 675x550x284 mm |
| Greutate unitate interioara: | 10 kg |
| Greutate unitate exterioara: | 30 kg |
| Nivel minim zgomot: | Intre 19-25 dB |
| Consum incalzire: | 0.70 kW/h |
| Moduri de lucru: | Racire, Incalzire, Ventilatie, Dezumidificare, Mod automat |
| Clasa energie incalzire: | A+ |
| Inverter: | Da |
| Tehnologie Wi-Fi: | Nu |
Tehnologii
Beneficii
-

Economie de energie în modul de aşteptare
Reduce consumul de curent cu aproximativ 80% la funcţionarea în modul aşteptare.
-

Baleierea verticală automată
Posibilitatea de a selecta deplasarea verticală automată a direcţiei de refulare a aerului, pentru un jet uniform de aer şi o distribuire uniformă a temperaturii în interiorul camerei.
-

Turaţie aleasă automat a ventilatorului
Selectează în mod automat viteza necesară a ventilatorului pentru a ajunge la temperatura setată sau pentru a o menţine.
-

Program uscat
Permite reducerea nivelului umidităţii fără variaţii ale temperaturii camerei.
-

Filtru fotocatalitic din apatit de titan de dezodorizare
Distruge mirosurile deranjante de tutun și animale de companie, de exemplu
-

Numai ventilatorul
Unitatea poate fi utilizată ca un ventilator care suflă aerul fără a-l răci sau a-l încălzi.
-

Comutarea automată răcire – încălzire
Selectează automat modul de răcire sau de încălzire pentru a ajunge la temperatura setată.
-

Treptele de viteză ale ventilatorului
Permit selectarea până la numărul dat de viteze ale ventilatorului.
-

Telecomandă prin infraroşu
Porneşte, opreşte şi reglează de la distanţă aparatul de aer condiţionat.







Recenzii
Nu există recenzii până acum.